“Wolf” katilai

Wolf FGB

Asortimentą papildėme vokiškais, „Wolf“ gamintojo dujiniais kondensaciniais pakabinamas katilais su momentiniu karšto vandens ruošimu. Šie katilai priskiriami A energijos vartojimo efektyvumo klasei dėl aukšto cirkuliacinio siurblio ir ventiliatorius efektyvumo bei itin dideliu šiluminiu laidumu pasižyminčio šilumokaičio. Į šiuos katilus taip pat integruotos tokios sudedamosios dalys kaip apsauginis vožtuvas, kondensato sifonas, išsiplėtimo indas ir išmetamųjų dujų atbulinis vožtuvas (į bendrą dūmtakį jungiančioms sistemoms).

FGB serijos katilai parduodami dviejų skirtingų galingumų (28 kW ir 35 kW), be to, galima įsigyti tik šildymui skirtą arba kombinuotą (šildymo ir karšto vandens ruošimo) katilą. Katiluose FGB yra viskas, ko reikia pažangiam sieniniam kondensaciniam katilui, kūrenamam gamtinėmis arba suskystintomis dujomis.

TECHNINIAI DUOMENYS

FGB-K 28 Combi (28 kW) FGB 28 (28 kW) FGB 35 (35 kW)
Maksimali šildymo galia, kW 28 28 35
Karšto vandens paruošimas Integruotas momentinis paruošimas  Ruošiama atskirame šildytuve Ruošiama atskirame šildytuve
Matmenys (gylis x plotis x aukštis), mm 310 x 408 x 650  310 x 408 x 650 310 x 408 x 650
Efektyvumo koeficientas, % 98 / 109  98 / 109 98 / 109
Moduliacija  1:6   1:6  1:6
Svoris, kg 30  30 30
Energijos efektyvumo klasė A  A A

KOMPLEKTUOJAMAS VANDENS ŠILDYTUVAS: BIAWAR QUATTRO W-E100

„Biawar“ kompanijos vandens šildytuvai, tinkami komplektuoti su daugeliu šildymo katilų. Pastatomas „Quattro“ serijos vandens šildytuvas turi didelį šildymo ričių kiekį – vanduo pašildomas itin greitai. Apsaugai nuo korozijos bako vidus yra padengtas keramikos emaliu ir naudojamas magnio anodas.

Kompanija „Biawar“ (Lenkija), įkurta 1968 m. kaip inovacijų centras ir šiandien yra viena sparčiausiai augančių, ir daugybę apdovanojimų pelniusi kompanija, gaminanti vandens šildytuvus, šilumokaičius ir kitą elektroniką.

Techniniai duomenys

Biawar Quattro W-E 100.74A
Nominali galia, kW 26
Tūris, l 100
Karšto vandens paruošimo iki 60 0C temperatūros trukmė, min. 14
Matmenys (gylis, plotis, aukštis), mm 501 / 506 / 1033
Svoris, kg 74
Montavimas Vertikalus, pastatomas

Komplektuojant „Baxi” dujinį katilą su „Biawar” vandens šildytuvu naudojamas „Baxi NTC” temperatūros jutiklis.

VIDAUS TERMOSTATAI

Programuojamas kambario termostatas

WOLF BM-2

Šį programuojamą kambario termostatą galima naudoti visuose naujuose „Wolf“ kondensaciniuose katiluose, o taip pat padalinto oro srauto šilumos siurbliuose. BM-2 programuojamą modulį galima montuoti ant sienos.

Programuojamas modulis greitai ir intuityviai valdomas keturiais funkcijų mygtukais ir sukama rankenėle. Valdymo ekrane pateikiamas aiškus tekstas ir grafika. Tiesioginis valdiklio nustatymas.

Įrenginį lengvai galima valdyti nuotoliniu būdu savo išmaniuoju įrenginiu (reikalingas ISM7i/ISM7e sąsajos modulis).

Programuojamas modulis naujoms kartoms:

Privalumai:

Spalvotas TFT ekranas, lengvai suprantama informacija, aiškus grafinis pavaizdavimas. Gali būti integruojamas į katilą arba kabinamas ant sienos gyvenamajame kambaryje kaip nuotolinio valdymo įtaisas. Greita paieška, pasirinkimas ir duomenų įvedimas su keturiais spaudžiamais ir sukamais funkcijų valdymo mygtukais Tekstiniai pranešimai apie klaidą Automatiškai atpažįstami ir iš anksto sukonfigūruojami sumontuoti vandens regeneravimo sistemos elementai.  SD kortelės plyšys programos atnaujinimui. Valdomos sistemos: šilumos generatorius, šildymo apytakos ratai su maišytuvu ir be jo, karšto buitinio vandens sistema, į šildymo sistemą integruota Wolf saulės energijos šildymo sistema ir „CWL Excellent comfort“ linijos mechaninės ventiliacijos įrenginiai

KAINA (su PVM)199 Eur / 220 Eur

Programuojama katilo sąsaja

WOLF LINK PRO ISM7

Sąsajos modulis ISM7 suteikia nuotolinę prieigą prie „Wolf” reguliavimo sistemos (WRS) komponentų per tinklą ir internetą. Jungtis prie WRS komponentų vyksta per eBus. Su sąsajos moduliu ISM7 galima vizualizuoti aktualias būsenas ir WRS parametrus bei atlikti įvairius nustatymus. Galimi du ISM7 variantai, nes ISM7i skirtas montuoti šildymo prietaise. ISM7e skirtas montuoti už šildymo prietaiso ribų ir tiekiamas su korpusu, kurį galima montuoti ant sienos. Sąsajos modulį ISM7 prie esamo tinklo galima prijungti tinklo kabeliu (LAN) arba be kabelio (WLAN).

Siekiant saugios komunikacijos per internetą sąsajos modulis ISM7 sujungiamas su DSL maršrutizatoriumi, kuriuo sukuriama jungtis su „Wolf” portalo serveriu. Valdymas internetu vykdomas arba per interneto naršykle valdomą „Wolf” portalo naudotojo sąsają arba naudojant „Smartphone-App „Smartset“, kurią galima suinstaliuoti per atitinkamą „App-Store”. Jeigu prieiga prie WRS vykdoma tik lokaliai vietiniame tinkle, nebūtinas interneto ryšys. Valdymas vietiniame tinkle vykdomas arba naudojant „Smartphone-App „Wolf Smartset“ arba Windows PC programą „Smartset“ (atsisiųsti galima „Wolf” internetinėje svetainėje www.wolf-heiztechnik.de).

KAINA (su PVM)250 Eur

Programuojamas kambario termostatas

DANFOSS

Laidinis programuojamas termostatas skirtas valdyti dujinį katilą, šiltas grindis, radiatorius ar kt. prietaisus pagal temperatūrą ir laiką.

5 darbo ir 2 savaitgalio dienų programavimo režimas termostate. Jungiamas laidais, maitinamas baterijomis.

Lengvai nuskaitomas LCD ekranas, integruotas laikrodis bei kalendoriaus funkcija leis nesirūpinti laiko reguliavimu keičiantis vasaros ir žiemos laikui.

KAINA (su PVM)41 Eur

Patalpos termostato internetinio valdymo komplektas

HONEYWELL

Šis komplektas yra skirtas valdyti patalpų temperatūrą internetu, naudojant išmanųjį įrenginį. Ši sistema gali būti sumontuota visur, kur yra interneto prievadas ir autonominė šildymo sistema su katilu kuriame yra numatytas kambarinio reguliatoriaus prijungimas.

Sumontavus šį komplektą Jūs galėsite mobiliajame telefone matyti realią patalpos temperatūrą, ją keisti ar sudaryti laiko programą, pagal kurią, norimais laiko intervalais bus palaikoma norima temperatūra. Net ir dingus interneto ryšiui, patalpų temperatūra bus palaikoma pagal anksčiau nustatytą režimą.

Naudojant programėlę galima nustatyti 7 savaitės dienoms atskirus temperatūros režimus, ir kiekvienai dienai atskirus 6 temperatūros nustatymus. Galima nustatyti temperatūrą nuo 5 iki 35 °C, su 0,5 °C tikslumu.

„Honeywell“ vienos zonos patalpos termostato internetinio valdymo komplektas susideda iš: „Honeywell T87RF“ vienos zonos bevielio termostato, BDR91 bevielio relinio bloko ir „Honeywell RFG100“ internetinio modulio.

KAINA (su PVM)166 Eur

KAINOS

FGB-K 28 Combi (28 kW) FGB 28 (28 kW) FGB 35 (35 kW)
Dujinis katilas 1044 Eur 989 Eur 1162 Eur
Vandens šildytuvas  364 Eur 364 Eur
Prijungimo detalių komplektas 207.89 Eur* 290.64 290.64 Eur*
Temperatūros jutiklis 23 Eur 23 Eur
Lauko temperatūros daviklis (galima užsakyti papildomai)  35 Eur 35 eur 35 Eur
Vidaus termostatas (galima užsakyti papildomai) 41-250 Eur 41-250 Eur 41-250 Eur
Katilo montavimas ir prijungimas 209 Eur 209 Eur 209 Eur
Vandens šildytuvo montavimas 157 Eur 157 Eur
Dūmų šalinimo sistemos įrengimas 132 Eur* 132 Eur* 132 Eur*
Lauko sienos gręžimo darbai 60 Eur** 60 Eur** 60 Eur**
Katilo paleidimas 92 Eur 92 Eur 92 Eur

Visos kainos nurodytos su PVM.

* Nurodyta kaina yra orientacinė ir apima standartinį darbų ir prijungimo detalių paketą. Konkrečiu atveju, įvertinus būsto išplanavimą, detalių bei darbų poreikį, kaina yra tikslinama.

** Lauko sienos gręžimo darbai: mūro sienoje ar betono sienoje su deimantine karūna, negalioja mišrioms sienoms arba kai reikia naudoti skirtingas gręžimo karūnas. Sienos storis iki 40 cm.

GAUKITE PASIŪLYMĄ IR UŽSISAKYKITE

Dujinio katilo komplekto pasirinkimas turi būti atsakingas, nes tai lems komfortą Jūsų namuose. Mes padėsime Jums išsirinkti tokį komplektą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Užpildykite šią formą nurodydami savo būsto parametrus ir poreikius. Pagal juos mes suformuosime ir pateiksime asmeninį pasiūlymą Jums.

Turite papildomų klausimų, norite pasikonsultuoti? Parašykite mums žinutę.

Užsisakyti asmeninį pasiūlymą taip pat galima ir telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) bei mūsų klientų aptarnavimo centruose. Įsigyti pasirinktą asmeninį dujinio katilo komplektą bei paslaugas galite mūsų klientų aptarnavimo centruose „Gilė“.

* Skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami pagal jūsų ryšio operatoriaus taikomą tarifą. Skambučio ilguoju numeriu kaina – kaip į „Telia“ tinklą.

Domina kiti gamintojai, modeliai? Palikite mums žinutę ir mes pasistengsime Jums juos pasiūlyti.

Atsisiųskite mūsų dujinių katilų lankstuką