„Panasonic“ šilumos siurbliai

 

Panasonic

„Panasonic“ šilumos siurbliai – tai prioritetinis ateities šildymo šaltinis. Dėl šios priežasties, „Panasonic“ darbuotojai, kiekvieną dieną stengiamės užtikrinti, kad jų šilumos siurbliai būtų nepaprastai patikimi ir įspūdingai efektyvūs, keltų kuo mažesnį triukšmą ir kuo mažiau veiktų aplinką. Visa tai dar papildome rafinuotu ir elegantišku dizainu. “Panasonic” šilumos siurbliai yra pažangūs viduje ir gražūs iš išorės.

„Aquarea“ H kartos įrenginiai pateikiami nuo 3 iki 16 kW.Tokios mažos galios vertės specialiai skirtos mažo energijos sunaudojimo namams ir pasiekiamas įspūdingas COP – 5 (našumo koeficientas), esant 3,2 kW. Dėl sistemoje naudojamos aukšto lygio technologijos ir pažangaus valdymo, šilumos siurbliai gali užtikrinti didelį galingumą ir efektyvumą esant net -7 °C ir -15 °C temperatūrai. „Aquarea“ programinė įranga optimizuota pagal mažai energijos sunaudojančių namų reikalavimus, kad būtų padidintas energijos sunaudojimo efektyvumas. Nepriklausomai nuo oro sąlygų, „Aquarea“ gali veikti esant net -20 °C temperatūrai. Išorės blokas yra kompaktiškas, todėl jį labai lengva įrengti.

Galimybė pasirinkti ekologiškesnį šildymo būdą. „Aquarea“ 2019 metams yra prieinama su R32 dujomis. Tai grynos freono dujos kurios turi mažesnį GWP (visuotinio atšilimo potencialas) nei šiuo metu naudojamos R410A dujos. Naujasis „Aquarea“ puikus pasirinkimas tiems, kuriems tikrai rūpi aplinka. „Aquarea“ J serija.

Visu T-CAP asortimentu galima pakeisti senus dujų ir skystojo kuro katilus. Idealiai tinka užtikrinti, kad šildymo galia būtų išlaikyta net ir esant labai mažai oro temperatūrai. Ši linija gali išlaikyti šilumos siurblio galią, be elektrinio teno net kai lauke yra iki -20 °C lauko temperatūra.

 

KOMPLEKTUOJAMAS VANDENS ŠILDYTUVAS: DRAŽICE OKC NTR/HP

„Dražice“ kompanijos vandens šildytuvai – vieni populiariausių Lietuvoje. Šis pastatomas netiesioginio šildymo modelis turi galingą šilumokaitį, greitai ir efektyviai sušildantį vandenį. Jo talpa ir dangtis pagaminti iš tokio paties plieno, tad išvengiama elektrocheminės korozijos, o aukštos kokybės poliuretano izoliacija, kurios sudėtyje nėra freonų, užtikrina mažus šilumos nuostolius ir nedideles eksploatacines išlaidas.

Kompanija „Dražice“ (Čekija) jau daugiau nei 40 metų gamina aukštos technologijos produktus, kurie garantuoja mažas šildymo išlaidas.

 

 

 

Atsisiųskite mūsų PANASONIC šilumos siurblių lankstuką

 

Sutinku gauti informaciją apie naujus Bendrovės produktus/teikiamas paslaugas
Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, kreipdamiesi telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) arba parašykite mums žinutę bei mūsų klientų aptarnavimo centruose.Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei sprendžiant Jūsų pateiktus klausimus.

Pateikdami savo duomenis Jūs taip pat patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už jūsų perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis Bendrovei pateikėte per neapdairumą.