„Protherm” katilai

Protherm Gepard Condens

Protherm Gepard Condens

„Protherm“ siūlo Jums moderniausių kondensacinių katilų, skirtų patalpų ir vandens šildymui, seriją „Gepard Condens“. Šie katilai pasižymi aukštu efektyvumu ir mažomis eksploatacijos išlaidomis. Jie itin mėgstami klientų dėl pripažintos kokybės bei paprasto naudojimo ir aptarnavimo. Žingsnis į kondensacinės technikos pasaulį dar niekada nebuvo toks paprastas!

„Protherm“ - tai Slovakijos katilų gamintojas, kuris priklauso vienos didžiausių Europos katilų gamintojos „Vaillant Group“ grupei. Ši katilų gamintoja eksportuoja kokybišką ir kokurencingomis kainomis pasižyminčia produkciją į 25 valstybes.

TECHNINIAI DUOMENYS

Gepard 18/25 MKV Combi (18 kW) Gepard 25 MKO (25 kW)
Maksimali šildymo galia, kW 18 25
Karšto vandens paruošimas Integruotas momentinis paruošimas Ruošiama atskirame šildytuve
Matmenys (gylis x plotis x aukštis), mm 300 x 418 x 740 300 x 418 x 740
Efektyvumo koeficientas, % 98 / 108,5 98 / 108,5
Moduliacija  1:4 1:4
Svoris, kg 31,6 31,6
Energijos efektyvumo klasė A A

KOMPLEKTUOJAMAS VANDENS ŠILDYTUVAS: DRAŽICE OKC 125 NTR

„Dražice“ kompanijos vandens šildytuvai – vieni populiariausių Lietuvoje. Šis pastatomas netiesioginio šildymo modelis turi galingą šilumokaitį, greitai ir efektyviai sušildantį vandenį. Jo talpa ir dangtis pagaminti iš tokio paties plieno, tad išvengiama elektrocheminės korozijos, o aukštos kokybės poliuretano izoliacija, kurios sudėtyje nėra freonų, užtikrina mažus šilumos nuostolius ir nedideles eksploatacines išlaidas.

Kompanija „Dražice“ (Čekija) jau daugiau nei 40 metų gamina aukštos technologijos produktus, kurie garantuoja mažas šildymo išlaidas.

Techniniai duomenys

Dražice OKC 125 NTR
Nominali galia, kW 32
Tūris, l 115
Karšto vandens paruošimo iki 60 0C temperatūros trukmė, min. 14
Matmenys (skersmuo/plotis, aukštis), mm 524 / 1046
Svoris, kg 69
Montavimas Vertikalus, pastatomas

Komplektuojant „Junkers“ dujinį katilą su „Dražice“ vandens šildytuvu naudojamas „Junkers NTC“ temperatūros jutiklis.

VIDAUS TERMOSTATAI

Programuojamas kambario termostatas

DANFOSS

Laidinis programuojamas termostatas skirtas valdyti dujinį katilą, šiltas grindis, radiatorius ar kt. prietaisus pagal temperatūrą ir laiką.

5 darbo ir 2 savaitgalio dienų programavimo režimas termostate. Jungiamas laidais, maitinamas baterijomis.

Lengvai nuskaitomas LCD ekranas, integruotas laikrodis bei kalendoriaus funkcija leis nesirūpinti laiko reguliavimu keičiantis vasaros ir žiemos laikui.

KAINA (su PVM)41 Eur

 

Patalpos termostato internetinio valdymo komplektas

HONEYWELL

Šis komplektas yra skirtas valdyti patalpų temperatūrą internetu, naudojant išmanųjį įrenginį. Ši sistema gali būti sumontuota visur, kur yra interneto prievadas ir autonominė šildymo sistema su katilu kuriame yra numatytas kambarinio reguliatoriaus prijungimas.

Sumontavus šį komplektą Jūs galėsite mobiliajame telefone matyti realią patalpos temperatūrą, ją keisti ar sudaryti laiko programą, pagal kurią, norimais laiko intervalais bus palaikoma norima temperatūra. Net ir dingus interneto ryšiui, patalpų temperatūra bus palaikoma pagal anksčiau nustatytą režimą.

Naudojant programėlę galima nustatyti 7 savaitės dienoms atskirus temperatūros režimus, ir kiekvienai dienai atskirus 6 temperatūros nustatymus. Galima nustatyti temperatūrą nuo 5 iki 35 °C, su 0,5 °C tikslumu.

„Honeywell“ vienos zonos patalpos termostato internetinio valdymo komplektas susideda iš: „Honeywell T87RF“ vienos zonos bevielio termostato, BDR91 bevielio relinio bloko ir „Honeywell RFG100“ internetinio modulio.

KAINA (su PVM)166 Eur

 

Programuojamas kambario termostatas

PROTHERM THERMOLINK P NEW

Programuojamas kambario termostatas su eBUS interfeisu suteikia galimybę valdyti patalpos temperatūrą pagal asmeninius Jūsų poreikius.

Šis termostatas suteikia galimybę nustatyti šildymo laiko periodus, kad atitinkamu laiku būtų palaikoma Jūsų norima komfortinė temperatūra. Likusiu laiko periodu palaikoma ekonominė temperatūra. Prijungus lauko daviklį galima katilo galingumą reguliuoti priklausomai nuo lauko temperatūros.

Šis termostatas padeda valdyti katilo galingumą priklausomai nuo nustatytų ir esamų konkrečių temperatūrų esamuoju momentu. Termoreguliatorius „Thermolink P“ turi apsaugos nuo šildymo sistemos užšalimo ir automatinės katilo gedimų diagnostikos funkcijas.

KAINA (su PVM)78 Eur

KAINOS

Gepard 18/25 MKV Combi (18 kW) Gepard 25 MKO (25 kW)
Dujinis katilas 816 Eur 805 Eur
Vandens šildytuvas 364 Eur
Prijungimo detalių komplektas 199.87 Eur* 281.24 Eur*
Temperatūros jutiklis 23 Eur
Lauko temperatūros daviklis (galima užsakyti papildomai)  35 Eur 35 Eur
Vidaus termostatas (galima užsakyti papildomai) 41-166 Eur 41-166 Eur
Katilo montavimas ir prijungimas 209 Eur 209 Eur
Vandens šildytuvo montavimas 157 Eur
Dūmų šalinimo sistemos įrengimas 132 Eur* 132 Eur*
Lauko sienos gręžimo darbai 60 Eur** 60 Eur**
Katilo paleidimas 92 Eur 92 Eur

Visos kainos nurodytos su PVM.

* Nurodyta kaina yra orientacinė ir apima standartinį darbų ir prijungimo detalių paketą. Konkrečiu atveju, įvertinus būsto išplanavimą, detalių bei darbų poreikį, kaina yra tikslinama.

** Lauko sienos gręžimo darbai: mūro sienoje ar betono sienoje su deimantine karūna, negalioja mišrioms sienoms arba kai reikia naudoti skirtingas gręžimo karūnas. Sienos storis iki 40 cm.

GAUKITE PASIŪLYMĄ IR UŽSISAKYKITE

Dujinio katilo komplekto pasirinkimas turi būti atsakingas, nes tai lems komfortą Jūsų namuose. Mes padėsime Jums išsirinkti tokį komplektą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Užpildykite šią formą nurodydami savo būsto parametrus ir poreikius. Pagal juos mes suformuosime ir pateiksime asmeninį pasiūlymą Jums.

Turite papildomų klausimų, norite pasikonsultuoti? Parašykite mums žinutę.

Užsisakyti asmeninį pasiūlymą taip pat galima ir telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) bei mūsų klientų aptarnavimo centruose. Įsigyti pasirinktą asmeninį dujinio katilo komplektą bei paslaugas galite mūsų klientų aptarnavimo centruose „Gilė“.

* Skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami pagal jūsų ryšio operatoriaus taikomą tarifą. Skambučio ilguoju numeriu kaina – kaip į „Telia“ tinklą.

Domina kiti gamintojai, modeliai? Palikite mums žinutę ir mes pasistengsime Jums juos pasiūlyti.

Atsisiųskite mūsų dujinių katilų lankstuką