Paskaičiuokite, kiek galite sutaupyti

Ar žinote, kad pasirinkę tinkamą elektros energijos tarifo planą galite sutaupyti?  

  1. Pasitikrinkite, kiek elektros energijos suvartojate, prisijungę prie savo paskyros savitarnos svetainėje manogile.lt arba įsivertinę mokėjimo istoriją.
  2. Paskaičiuokite, pasinaudodami skaičiuokle, kiek galite sutaupyti, pasirinkę palankesnį planą. Tai itin paprastai galite padaryti savo manogile.lt paskyroje arba pasinaudoję Palankiausio tarifo skaičiuokle.
  3. Pasikeiskite planą ir sutaupykite! Vos keliais mygtukų paspaudimais šį veiksmą atliksite savo savitarnos svetainės paskyroje arba atvykę į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių „Gilė“.

 

Kyla klausimų? Į juos atsakome Dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje

 

Kaip nuspęsti, kuris planas Jums palankiausias?

Su visais tarifo planais galite susipažinti čia: Planai ir kainos

 

Pasitikrinkite ir pasikeiskite

Prisijungę matysite visą reikalingą informaciją: savo suvartojimo istoriją, palankiausio plano skaičiuoklę ir plano keitimo formą. Čia galėsite iš karto pasikeisti tarifo planą į Jums palankiausią.

  • Jei neturite galimybės prisiregistruoti - pasinaudokite Palankiausio plano skaičiuokle. Tarifo planą pasikeisti galite atvykę į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių „Gilė“.

 

Papildoma informacija:

  • Pasikeitę planą, jį dar kartą keisti galėsite po 12 kalendorinių mėnesių. Planą keisti galima anksčiau, kai keičiamos elektros energijos kainos – tokiu atveju planą galime pasikeisti per 2 mėnesius po elektros kainų pakeitimo.
  • Naujas tarifo planas įsigalios nuo pirmos kito mėnesio dienos arba nuo skaitiklio sutikrinimo/keitimo/ perprogramavimo datos.
  • Plano keitimo paslauga yra nemokama. Tarifo planas „Išmanusis“ taikomas tik esant techninėms sąlygoms ir paslaugos diegimas yra mokamas. Daugiau informacijos rasite čia.