Naujienos

V. Čekanavičius palieka LITGAS ir karjerą tęs ne energetikos sektoriuje

[:lt]Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) tiekimo ir prekybos bendrovę LITGAS nuo kovo 9 dienos paliks jos generalinis direktorius Vytautas Čekanavičius. Karjerą jis tęs ne energetikos sektoriuje. V. Čekanavičius LITGAS dirbo pastaruosius 5 metus, o vadovavo nuo 2016 metų pradžios. Prieš tai jis ėjo įvairias pareigas energijos išteklių biržą valdančioje bendrovėje „Baltpool“.

 

„Energetikoje dirbu nuo 2010 metų, LITGAS – paskutiniuosius penkerius metus. Tai pakankamai ilgas laikas šiame dinamiškai besikeičiančiame sektoriuje. Sukaupiau labai daug patirties, kartu su nuostabiais LITGAS žmonėmis įgyvendinome daug reikšmingų strateginių ir pirmųjų Lietuvoje ar net Rytų Europoje projektų. Manau, kad atėjo laikas save išbandyti naujame sektoriuje, todėl sulaukęs kito pasiūlymo, jį priėmiau“, – sakė V. Čekanavičius.

 

„Komandos ir LITGAS akcininkės vardu dėkoju Vytautui už didžiulį indėlį į svarbiausius grupės projektus. Jis buvo vienas pagrindinių žmonių Lietuvą pavertusių regiono SGD pioniere: dalyvavo derybose su SGD tiekėjais dėl paskirtojo tiekimo sutarties, jam vadovaujant LITGAS įgyvendino pirmuosius SGD perkrovos, tiekimo sausuma sandorius, padėjo užmegzti kontaktus su tiekėjais ir kitiems importuotojams. Linkiu jam kuo geriausios sėkmės tolimesnėje karjeroje“, – teigė LITGAS valdybos pirmininkas, „Lietuvos energijos“ valdybos narys bei gamybos ir paslaugų direktorius Dominykas Tučkus.

 

Naujam LITGAS vadovui išrinkti bus skelbiama vieša atranka. Taip pat, artimiausiu metu bus nominuotas laikinasis vadovas, kuris iki kovo 9 dienos perims LITGAS darbus ir užtikrins jų tęstinumą iki kol bus išrinktas nuolatinis generalinis direktorius.[:]