(Lietuviškai) UAB Verslo aptarnavimo centras kviečia tiekėjus į informacinį susitikimą

[:lt]UAB Verslo aptarnavimo centras vykdo savo pirkimus ir teikia prekių, paslaugų arba darbų viešųjų pirkimų planavimo ir procedūrų vykdymo paslaugas šioms „Lietuvos energijos“ įmonių grupės įmonėms (savo akcininkams): „Lietuvos energija“, UAB, „Lietuvos energijos gamyba“, AB, AB LESTO, UAB LITGAS ir UAB Technologijų ir inovacijų centras, UAB „VAE SPB“, AB „Lietuvos dujos“ ir UAB „Lietuvos dujų tiekimas“.

 

Siekdami užtikrinti skaidrų ir atvirą viešųjų pirkimų procesą bei ieškodami konstruktyvaus dialogo su esamais ir būsimais tiekėjais, maloniai kviečiame tiekėjus į susitikimą. Susitikimo metu pristatysime UAB Verslo aptarnavimo centro vykdomų pirkimų proceso pokyčius bei planuojamus pirkimus. Išsamiau bus pristatomi „Lietuvos energijos“ įmonių grupės perkančiųjų organizacijų planuojami didelės vertės pirkimai.

 

Susitikimas vyks balandžio 30 d., ketvirtadienį. Pradžia – 10 val.

Susitikimo vieta: „Lietuvos energijos gamyba“, AB, Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, Kruonis, Kaišiadorių r.

 

Išsamią renginio programą paskelbsime 2015 m. balandžio 22 d. UAB Verslo aptarnavimo centro internetinėje svetainėje www.vac.le.lt.

 

Planuojama, kad susitikimas truks apie tris valandas. Jo metu mielai atsakysime į kilusius klausimus. Savo klausimus ar pastebėjimus dėl vykdomų pirkimų žemiau nurodytais kontaktais galite pateikti ir prieš susitikimą.

 

Užsiregistravusius dalyvius po susitikimo pakviesime į valandos trukmės ekskursiją po Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę.

 

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos į renginį bei ekskursiją kviečiame kreiptis telefonu (8 5) 259 4371 arba el. paštu almira.tamasauskaite@le.lt. Užsiregistruoti prašome iki 2015 m. balandžio 29 d.[:]