Naujienos

Marijampolėje atidaromas bendras elektros ir dujų vartotojų aptarnavimo centras

Elektros skirstymo bendrovė LESTO bei gamtinių dujų tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“ plečia bendradarbiavimą klientų aptarnavimo srityje. Nuo trečiadienio, liepos 1 dienos, Marijampolėje (Sporto g. 11) abiejų įmonių klientai bus aptarnaujami bendrame centre, kur iki šiol buvo priimami tik LESTO klientai.

LESTO bei „Lietuvos dujų tiekimas“ priklauso didžiausiai šalies energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“. Aptarnavimą sutelkus vienoje vietoje, elektros ir dujų vartotojai paslaugas gaus paprasčiau ir patogiau. Bendri klientų aptarnavimo centrai jau veikia ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Mūsų įmonių bendradarbiavimas pasiteisino. Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose bendri klientų aptarnavimo centrai sulaukė teigiamo vartotojų įvertinimo. Jiems patogu paslaugas gauti vienoje vietoje. Dėl šios priežasties nutarta apjungti klientų aptarnavimą ir Marijampolėje“, – teigė „Lietuvos dujų tiekimo“ Komercijos departamento direktorius Haroldas Nausėda.

LESTO Alytaus regiono klientų aptarnavimo centro vadovas Algimantas Cikanas teigia, jog dujų vartotojas paprastai yra ir elektros vartotojas, todėl bendras klientų aptarnavimo centras Marijampolėje užtikrins dar patogesnį aptarnavimą.

„Sutelkdami klientų aptarnavimą vienoje vietoje, siekiame kurti naudą vartotojams. Marijampolėje apjungdami klientų aptarnavimo centrus, mes taupysime jų laiką, nes išspręsti rūpimus klausimus, susijusius su elektros ir dujų vartojimu, bus galima vienu apsilankymu“, – sakė A. Cikanas.

LESTO siūlo klientams, prieš ruošiantis vykti į klientų aptarnavimo centrą, apsilankyti savitarnos svetainėje www.manoelektra.lt arba kreiptis klientų aptarnavimo telefonu 1802 – taip išspręsti rūpimus klausimus greičiau ir patogiau. Pavyzdžiui, nemokamą atsiskaitymo knygelę galima užsisakyti telefonu arba savitarnos svetainėje. Pasinaudoti LESTO savitarnos svetaine galima ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje, esančioje Vytauto g. 20.

„Lietuvos dujų tiekimas“ taip pat yra sudaręs galimybę savo klientams daugelį paslaugų užsisakyti neišėjus iš namų. Pavyzdžiui, susižinoti informaciją apie mokėjimus arba užsisakyti atsiskaitymo knygelę galima telefonu 1894 arba el. paštu info@ldtiekimas.lt. Dėl to nebūtina važiuoti į klientų aptarnavimo centrą.