Naujienos

„Lietuvos dujų tiekimas“ jau siūlo ir dujinius kondensacinius katilus

Gamtinių dujų tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ energetikos įmonių grupei, klientams siūlo iš vienų rankų įsigyti kondensacinius dujinius katilus, kurie sumažins dujų suvartojimą iki 20 procentų, vandens šildytuvus, reikalingus jiems komponentus, jų sumontavimo paslaugas bei užsisakyti dujų tiekimą.

Bendrovė ateityje planuoja siūlyti ir daugiau papildomų paslaugų, kurios dujinį šildymą, jo įrengimą ir naudojimąsi juo padarys dar patogesniu ir paprastesniu.

„Klientai vertina mus kaip patikimą gamtinių dujų tiekėją ir, kaip parodė apklausos, pageidauja iš mūsų gauti ir dujiniam šildymui reikalingus sprendimus, – teigė „Lietuvos dujų tiekimo“ generalinis direktorius Mantas Mikalajūnas. – Nuo metų pradžios vykdėme pilotinį projektą Vilniuje, kurį pamažu plėtėme visoje Lietuvoje. Jo metu įsitikinome, kad klientams toks modelis yra patrauklus – jie įvertino galimybę vienu kartu įsigyti visas paslaugas, prekes ir darbus – nuo prisijungimo prie dujų tinklo iki dujinio katilo įsigijimo, montavimo ir paleidimo“.

„Lietuvos dujų tiekimas“ šiuo metu klientams siūlo trijų gamintojų – Vokietijos „Viessmann“ ir „Junkers“ bei Italijos „Baxi“ A energetinės klasės, itin aukšto efektyvumo kondensacinius katilus ir su jais komplektuojamus „Biawar“ bei „Dražice“ vandens šildytuvus.

„Pasirinkome patikimus dujinių katilų tiekėjus ir atsirinkome geriausiai Lietuvos gyventojų poreikius bei galimybes atitinkančius modelius. Pagal kiekvieno būsto parametrus suformuodami konkretų pasiūlymą, koordinuodami visą rangovų darbą, taupome klientų laiką ir galime pasiūlyti patrauklias įrangos kainas“, – sakė M. Mikalajūnas.

Anot jo, nauja veikla orientuota ne tik į naujus, bet ir į esamus klientus. Pakeisdami savo seniau įsigytus katilus naujais, kondensacinės technologijos, gamtinių dujų vartojimą jie gali sumažinti iki 20 procentų.

Tuo tarpu nauji klientai, planuojantys pradėti naudotis dujomis, užsakydami dujinius kondensacinius katilus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose esančiuose aptarnavimo centruose „Gilė“ arba telefonu 1802, tuo pačiu gali išspręsti ir visus dujų įvedimo iki pat dujinio katilo klausimus bei užsisakyti atitinkamas paslaugas.