Naujienos

Baigtas „Energijos tiekimo“ ir „Lietuvos energijos tiekimo“ jungimasis

Viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse „Lietuvos energija“ baigė elektros ir gamtinių dujų tiekimo bendrovės „Lietuvos energijos tiekimas“ bei nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „Energijos tiekimas“ jungimąsi. Reorganizacija leis pasiūlyti vartotojams įvairesnių kokybiškų paslaugų „iš vienų rankų“.

Po reorganizacijos darbą pradėjo ir naujai išrinkta šios komercinės organizacijos valdyba bei stebėtojų taryba.

„Birželio 1 dieną įvykęs įmonių susijungimas vienoje įmonėje sutelks tiek privačių, tiek verslo klientų aptarnavimą, o tai leis sukurti žymiai daugiau pridėtinės vertės mūsų klientams. Jie galės greičiau ir paprasčiau gauti platesnį paslaugų spektrą „iš vienų rankų“, be to, įmonių sujungimas leis sukurti geresnę terpę kurti ir vystyti aukštesnės kokybės ir įvairesnes paslaugas bei sprendimus“, – sako „Lietuvos energijos tiekimo“ (LET) generalinis direktorius ir naujosios organizacijos valdybos narys Darius Montvila.

Prie LET prijungus bendrovę „Energijos tiekimas“, keičiasi organizacijos valdymo modelis – šalia vykdomosios valdybos į bendrovės valdymą įtraukiama Stebėtojų taryba.

LET stebėtojų tarybos nariais paskirti „Lietuvos energijos“ atstovai Vidmantas Salietis bei Dominykas Tučkus. Nepriklausomu Stebėtojų tarybos nariu po viešai skelbtos atrankos išrinktas Paulius Dambrauskas, iki šiol buvęs LET nepriklausomu valdybos nariu. P. Dambrauskas nuo 2017 m. pavasario yra „Girteka Logistics“ vykdantysis direktorius, iki tol jis ėjo „Maxima LT“ komercijos vadovo pareigas, dar anksčiau buvo bendrovės „C Gates“ generaliniu direktoriumi.

Nuo birželio 1 d. LET taip pat vadovauja naujai išrinkta valdyba. Valdybos nariu, atsakingu už finansus ir veiklos palaikymą, išrinktas Artūras Bortkevičius, už didmeninę prekybą atsakingas valdybos narys Tadas Adomaitis, valdybos nariu, atsakingu už verslo klientus ir plėtrą, išrinktas Haroldas Nausėda, o už privačius klientus ir paslaugų vystymą – Andrius Kavaliauskas, generaliniu direktoriumi ir valdybos nariu taip pat išrinktas D. Montvila.

Prie LET prijungus „Energijos tiekimą“, visi įmonių įsipareigojimai klientams toliau sklandžiai vykdomi.