Kodėl verta rinktis mus?

Spustelėkite ant paveikslėlio, kad jį padidintumėte

Kodėl verta rinktis mus?

Dujinio šildymo įvedimas yra kompleksinis procesas: reikia įvesti dujas iki savo sklypo ribos. Tuomet įrengti dujotiekį sklype bei būsto viduje. Užsakyti, sumontuoti tinkamą Jūsų būstui ir poreikiams dujinį katilą bei vandens šildytuvą. Įrengti dūmų šalinimo sistemą. Užsakyti dujų tiekimą ir paleisti įrangą.

Užsisakydami dujinio katilo komplektą mūsų klientų aptarnavimo centruose „Gilė“, telefonu 1802 arba internetu, taip pat vienoje vietoje galėsite užsisakyti ir „Energijos skirstymo operatoriaus“ dujų įvedimo paslaugas. Gavus visas paslaugas vienoje vietoje ir iš vienų rankų, nebereikės koordinuoti skirtingų rangovų darbų ir sutaupysite laiko, rūpesčių.

Patogumas

Aptarnaujame vieno langelio
principu, pateikiame konkrečiam būstui pritaikytus pasiūlymus, išvaduojame nuo rūpesčaių ir patys koordinuojame įrengimo darbus.

Ekonomiškumas

Siūlome tik kondensacinius, ypač aukšto – iki 109 proc. efektyvumo koeficiento katilus, todėl namus šildysite itin taupiai ir efektyviai.

Kokybė

Dirbdami su patikimais partneriais, rangovais, prekių gamintojais ir tiekėjais užtikriname įrangos ir darbų kokybę, ne žemesnės nei A energijos efektyvumo klasės katilų modelius.

Atsakomybė

Mes planuojame darbų grafiką ir atsakome už jų atlikimą sutartu laiku.

Atsisiųskite mūsų dujinių katilų lankstuką