Gaukite pasiūlymą

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Dujinio katilo komplektą rinktis reikia atsakingai, nes tai lems komfortą Jūsų namuose. Mes padėsime Jums išsirinkti tokį komplektą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Užpildykite žemiau esančią formą nurodydami savo būsto parametrus ir poreikius. Pagal juos mes suformuosime ir pateiksime asmeninį pasiūlymą Jums.

Užsisakyti asmeninį pasiūlymą taip pat galima ir telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) bei mūsų klientų aptarnavimo centruose. Įsigyti pasirinktą asmeninį dujinio katilo komplektą bei paslaugas galite mūsų klientų aptarnavimo centruose „Gilė“.

* Skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami pagal jūsų ryšio operatoriaus taikomą tarifą. Skambučio ilguoju numeriu kaina – kaip į „Telia“ tinklą.

Atsisiųskite mūsų dujinių katilų lankstuką

Suteikite mums informacijos – kuo daugiau laukelių užpildysite, tuo operatyviau ir kokybiškiau galėsime Jus aptarnauti.

Į Jūsų žinutę atsakysime per 2 darbo dienas.

Ar turite dujinį katilą ?

Koks Jūsų būsto šildomas plotas?

Kada statytas būstas?

Keliose vietose vartosite karštą vandenį?

Jeigu galite, nurodykite, kokia dūmų šalinimo sistema bus reikalinga

Žinutės tekstas

Vardas Pavardė (būtina)

El. pašto adresas (būtina)

Telefono numeris (būtina)

Adresas
Gatvės pavadinimas, Namo Nr. – Buto Nr., Miestas

Sutinku gauti informaciją apie naujus Bendrovės produktus/teikiamas paslaugas
Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, kreipdamiesi telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) arba parašykite mums žinutę bei mūsų klientų aptarnavimo centruose.Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei sprendžiant Jūsų pateiktus klausimus.

Pateikdami savo duomenis Jūs taip pat patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už jūsų perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis Bendrovei pateikėte per neapdairumą.

 

Turite papildomų klausimų, norite pasikonsultuoti? Parašykite mums žinutę.