Kaip tapti mūsų klientu?

Jeigu esate prisijungę prie dujotiekio

Tapti mūsų klientu – visiškai paprasta. Užpildykite šią anketą ir operatyviai gausite Jūsų poreikiams optimaliai pritaikytą dujų tiekimo pasiūlymą.

Priklausomai nuo sunaudojamų dujų kiekio ir kitų sąlygų, pasiūlysime Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias dujų tiekimo sąlygas. Sutartys sudaromos kalendoriniams metams.

Dujų tiekimo sutartį taip pat galite sudaryti bet kuriame „Gilės“ klientų aptarnavimo centre devyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Papildomą informaciją Jus dominančiais klausimais galite sužinoti užpildę šią užklausos formą arba paskambinę telefonu 1802 (arba +370 611 21802).

Jei dar neturite dujų įvado

Prijungti savo įmonę prie dujų skirstymo sistemos Jums padės bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). Dėl dujų įvedimo rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau – kai kuriais atvejais šis procesas gali užtrukti. Detaliai apie prijungimo procesą galite sužinoti ESO svetainėje.

Patogiausia paraišką prisijungti prie dujų tinklo pateikti internetinėje savitarnos sistemoje manogile.lt.

Registrų centro tinklalapyje www.regia.lt/zemelapis galite pasitikrinti, ar šalia yra nutiestas dujotiekis ir kaip galima prisijungti prie skirstomojo dujų tinklo.

Išsamiau apie dujų įvedimo galimybes sužinokite susisiekę tiesiogiai – paskambinę tel. 1802 arba užpildę elektroninę formą.

SVARBU. Į ESO dėl prijungimo prie sistemos verta kreiptis net ir tuomet, jei prie dujų skirstymo tinklo planuojate jungtis tik ateityje: į Jūsų ketinimą bus atsižvelgta sudarant dujofikavimo planus.