Kaip tapti mūsų klientu?

Jei turite prieigą prie dujų

Prijungus savo būstą prie dujotiekio, Jums dar reikia užsisakyti dujų tiekimą.  Sutartį su „Lietuvos dujų tiekimu“ galite sudaryti bet kuriame paslaugų centre „Gilė“. Šiuose klientų aptarnavimo centruose išspręsite su elektra ir dujomis susijusius klausimus.

Daugelį „Lietuvos dujų tiekimo“ paslaugų galite užsisakyti ir iš savo namų ar biuro – užsiregistravę savitarnos svetainėje www.manogile.lt, užpildę šią anketą arba susisiekę telefonu 1802 (ar +370 611 21802).

Susisiekę su mumis, sužinosite visą rūpimą informaciją apie dujų tiekimo paslaugas, mokėjimus, suvartojamus energijos kiekius.

Informaciją apie sunaudotus dujų kiekius ir mokėjimus taip pat rasite mūsų savitarnos sistemoje www.manogile.lt.

Dokumentai, kurie gali būti aktualūs:

Norintiems tapti mūsų klientais – gamtinių dujų pirkimo-pardavimo ir paslaugų teikimo sutarties su gyventojais bendrosios sąlygos ir specialiosios sąlygos bei prašymas sudaryti sutartį;

Parduodantiems ar perkantiems būstąapskaitos prietaisų rodmenų suderinimo aktas.


Jei norite įsivesti dujas

Prisijungti prie dujų skirstymo sistemos Jums padės bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). Dėl dujų įvedimo rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau – kai kuriais atvejais šis procesas gali užtrukti. Detaliai apie prijungimo procesą galite sužinoti ESO svetainėje.

Patogiausia paraišką prisijungti prie dujų tinklo pateikti internetinėje savitarnos sistemoje manogile.lt.

Registrų centro tinklalapyje www.regia.lt/zemelapis galite pasitikrinti, ar šalia yra nutiestas dujotiekis ir kaip galima prisijungti prie skirstomojo dujų tinklo.

Į ESO dėl prijungimo prie sistemos verta kreiptis net ir tuomet, jei prie dujų skirstymo tinklo planuojate jungtis tik ateityje: į Jūsų ketinimą bus atsižvelgta sudarant dujofikavimo planus.