Atsiskaitymas

Už gamtines dujas galite atsiskaityti:

Už elektrą, dujas ir kitas paslaugas atsiskaitykite paprasčiau, nenaudodami popierinės knygelės!

Atsiskaitymo knygelė nėra mokėjimą patvirtinantis dokumentas, tai – tik užrašų knygelė.

Atsisakydami jos, mes kartu saugosime gamtą, neeikvodami jos išteklių. Taip pat sutaupysime energijos, kuri reikalinga knygelėms pagaminti.


Atsiskaitymas internetu

Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų, rekomenduojame atsiskaityti naudojantis savitarnos svetaine www.manogile.lt. Čia galėsite patogiai deklaruoti rodmenis bei sutaupyti, vienu mokėjimu atsiskaitydami ne tik už dujas, bet ir elektrą. Manogile.lt taip pat matysite anksčiau deklaruotus rodmenis, mokėjimų istoriją. Be to, niekada nesuklysite įvesdami dujų ir elektros kainas – besikeičiant jos savitarnos svetainėje atnaujinamos automatiškai.

Deklaravę rodmenis, www.manogile.lt svetainėje patys pasirinksite priimtiniausią mokėjimo būdą – elektroninę bankininkystę arba mokėjimą pavedimu.

Norite dar patogiau? Atsisiųskite išmaniąją programėlę ir naudokitės www.manogile.lt savitarnos paslaugomis savo telefone.

Manogile.lt programėlė Google PlayManogile.lt programėlė iTunes

Atsiskaityti internetu galite ir naudodamiesi visų šalies bankų – SEB, „Swedbank“, „Luminor“ (sujungtų bankų DNB ir „Nordea“ klientams), Šiaulių banko ir Medicinos banko, taip pat Lietuvos kredito unijų sistemos – e. bankininkystės paslaugomis. Prisijungę prie savo e. bankininkystės paskyros, mokėjimų ar operacijų skiltyje pasirinkite UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ įmokas. Atsiskaityti internetu taip pat galite naudodamiesi informacinio verslo paslaugų įmonės sistema ELAS arba e. sistema www.vienasaskaita.lt.


Elektroninė sąskaita

Elektroninė sąskaita yra nuo 2016 m. pradėtas taikyti atsiskaitymo būdas, kuris pakeitė anksčiau naudotą tiesioginio debeto paslaugą.

E. sąskaitos yra siunčiamos ir matomos elektroninės bankininkystės sistemoje. Gautas e.sąskaitas galite pavesti bankui apmokėti automatiškai, nurašant lėšas nuo jūsų banko sąskaitos, todėl galėsite būti tikri, kad mokėjimas mus pasieks laiku.

Norint naudotis šiuo atsiskaitymo būdu, savo elektroninės bankininkystės sistemoje reikia pateikti prašymą gauti e.sąskaitas bei sutikimą automatiniam lėšų nurašymui.


Atsiskaitymas grynaisiais

Nuo 2018 m. vasario 1 dienos paprastėja atsiskaitymas už dujas grynaisiais pinigais. Daugiau informacijos, apie tai, kas keičiasi ir klausimus į dažnai užduodamus klausimus rasite šiame puslapyje.

Atsiskaitykite grynaisiais arba banko kortele nenaudodami popierinės atsiskaitymo knygelės. Mokėjimui atlikti reikalingi šie duomenys:

  • Kliento kodas – 8 skaitmenys. Kliento kodą rasite sutartyje, paskutinio mokėjimo kvite. Jį galite sužinoti paskambinę klientų aptarnavimo telefonu 1802.
  • Skaitiklio rodmenį IKI.

Pateikus šiuos duomenis, bus apskaičiuota mokėtina suma. Į ją bus įskaičiuota ir skola, permoka, jeigu jos bus, taip pat mėnesio mokestis. Visą su mokėjimu susijusią aktualią informaciją matysite išduotame kvite.

Išduotas įmokos priėmimo kvitas yra Jūsų mokėjimą patvirtinantis dokumentas.

Aktualias kainas, mėnesio mokestį galite pasitikrinti mūsų tinklalapyje arba paskambinę telefonu 1802.

Atsiskaityti grynaisiais ar banko kortelėmis galite daugiau nei 900 vietų visoje Lietuvos teritorijoje: