„Baxi“ šilumos siurbliai

BAXI PBS

BAXI šilumos siurblys, kartu su grindinio šildymo sistema arba patalpų kondicionieriais, palaiko idealią temperatūrą patalpose tiek žiemą, tiek vasarą. Automatiškai veikdami šildymo arba vėsinimo režime, BAXI šilumos siurbliai gaminami naudojant “Mitsubishi” kompresorius. BAXI šilumos siurbliai ypač tinka A klasės pastatams, kurių energijos efektyvumo klasė A++.  Visiems BAXI produktams suteikiama 5-ių metų garantija.

Aeroterminis šildymas – tai praktiškas šildymo būdas kai energiją
imama iš oro ir paverčiama šiluma, kurią naudojame pastatui šildyti arba vėsinti ir karštam vandeniui ruošti.

Italijos gamintojas „Baxi“ – vienas iš šildymo sektoriaus lyderių Europoje, kuriantis aukščiausių technologinių standartų katilus ir šildymo sistemas. Jau daugiau nei 30 metų kompanija kuria inovatyvius dizaino ir technologinius sprendinius.

 

 

KOMPLEKTUOJAMAS VANDENS ŠILDYTUVAS: GORENJE

Jau daugiau kaip 50 metų Gorenje Tiki vardas yra žinomas ne tik Slovėnijoje, bet ir užsienyje. Šiuo metu kompanijoje dirba apie 382 darbuotojai. Gorenje Tiki d.o.o. yra pripažinta kompanija, gaminanti elektrinius ir kombinuotus vandens šildytuvus bei vamzdinius radiatorius (rankšluosčių džiovintuvus). Gamybos procese naudojamos tik pažangios technologijos, todėl gaminiai yra aukštos kokybės, funkcionalūs, patikimi, taip pat atitinka visus ekologinius standartus.

Gorenje Tiki produkcija yra populiari daugelyje šalių. Kompanija turi dideles rinkos dalis Vokietijoje, Nyderlanduose, Austrijoje, Čekijoje, Švedijoje, Anglijoje, Kroatijoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Metinė apyvarta nuolat didėja ir šiuo metu siekia 41 mln.eurų. Gamybos pajėgumai sudaro 500.000 vienetų per metus.

Atsisiųskite mūsų BAXI šilumos siurblių lankstuką

 

Sutinku gauti informaciją apie naujus Bendrovės produktus/teikiamas paslaugas
Savo sutikimą galite bet kada atšaukti, kreipdamiesi telefonu 1802 (arba +370 611 21802*) arba parašykite mums žinutę bei mūsų klientų aptarnavimo centruose.Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei sprendžiant Jūsų pateiktus klausimus.

Pateikdami savo duomenis Jūs taip pat patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už jūsų perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis Bendrovei pateikėte per neapdairumą.