Vadovybė

Darius Montvila

Darius Montvila

„Lietuvos energijos tiekimo“ generalinis direktorius

Pastaruosius dešimt metų Darius Montvila vadovavo savo bendrovei „BENCO Baltic Engineering Company“, teikiančiai energijos taupymo ir įrengimų efektyvumo sprendimus verslo įmonėms, vykdė projektus Nepale ir Zambijoje.
Iki savo įmonės sukūrimo jis dirbo technologijų bendrovėje AVAYA, telekomunikacijų įmonėje BITE. Taip pat 2008–2009 metais jis buvo LEO LT valdybos narys.
D. Montvila aktyviai užsiima visuomenine veikla, yra „WomenGoTech“ mentorius, Perkūno Rotary klubo prezidentas.

Haroldas Nausėda

Haroldas Nausėda

„Lietuvos energijos tiekimo“ valdybos narys, atsakingas už verslo klientus ir plėtrą

H.Nausėda 2008 metais pradėjo dirbti tuometinėse „Lietuvos dujose“ strateginio vystymo skyriaus vadybininku, tuomet tapo bendrovės skambučių centro vadovu, vėliau vadovavo dujų biržai „GET Baltic“. Nuo 2014 metų H. Nausėda dirbo „Lietuvos dujų tiekimo“ komercijos direktoriumi, o įmonei tapus „Lietuvos energijos tiekimu“ – verslo klientų ir plėtros departamento direktoriumi.

Artūras Bortkevičius

Artūras Bortkevičius

„Lietuvos energijos tiekimo“ valdybos narys, atsakingas už finansus ir veiklos palaikymą

Pastaruosius metus A.Bortkevičius buvo tarptautinės farmacijos kompanijos „Sandoz Pharmaceuticals“ finansų direktoriumi Baltijos šalims. Jis taip pat yra dirbęs finansų ekspertu konsultacijų įmonėje „Frauditoriai“, buvo Danijos „Royal Unibrew“ grupės įmonės „Ceres s.p.a.“ finansų direktoriumi. Taip pat patirtį kaupė ir „Kalnapilio – Tauro grupėje“ bei „Sicor Biotech“.

Tadas Adomaitis

Tadas Adomaitis

„Lietuvos energijos tiekimo“ valdybos narys, atsakingas už didmeninę prekybą

Karjerą energetikos sektoriuje pradėjo dar 2007 metais, 2012 metais jis pradėjo dirbti „Klaipėdos naftoje“, kur prisidėjo vystant SGD terminalo projektą, o nuo 2013 metų tapo paskirtojo tiekėjo LITGAS komercijos direktoriumi. Vėliau jis daugiau nei dvejus metus dirbo „Energijos tiekimo“ klientų portfelių valdymo departamento direktoriumi, 2018 metais tapo LITGAS vadovu, o įmonę prijungus prie LET – pastarosios tiekimo departamento direktoriumi.

Andrius Kavaliauskas

Andrius Kavaliauskas

„Lietuvos energijos tiekimo“ valdybos narys, atsakingas už privačius klientus ir paslaugų vystymą

A.Kavaliauskas prie „Lietuvos energijos“ grupės prisijungė pernai, tapęs „Lietuvos energijos tiekimo“ privačių klientų ir paslaugų vystymo departamento direktoriumi. Iki tol jis dirbo „Franmax“, yra sukaupęs didžiulę patirtį telekomunikacijų srityje (dirbo bendrovėse TEO, „Omnitel“ ir „Telia Lietuva“), taip pat finansų sektoriuje – beveik septynerius metus dirbo investicinės ir privačios bankininkystės grupėje „Finasta“.