Karjera

„Lietuvos energijos tiekimas“ – pagrindinė dujų tiekimo įmonė Lietuvoje, priklausanti didžiausiai Lietuvoje energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“. Nuo 2018 metų spalio 1 dienos perėmusi Visuomeninio elektros tiekimo licenciją iš AB „Energijos skirstymo operatoriaus” pradėjo tiekti ir elektros energiją. Mūsų paslaugomis naudojasi beveik 2 mln. privačių klientų ir beveik 10 tūkst. verslo klientų.

Esame nedidelė komanda. Mūsų gretas sudaro daugiau nei 30 žmonių – draugiškų, kūrybingų, atsakingų ir motyvuotų specialistų. Jų apmokymui, kvalifikacijos kėlimui ir motyvacijai teikiame išskirtinį dėmesį. Mums labai svarbu, kad profesinių žinių įgiję darbuotojai jas taikytų praktikoje, tokiu būdu prisidėdami prie bendrovės vertės kūrimo.

Jei norėtumėte prisijungti prie „Lietuvos dujų tiekimo“ kolektyvo, Jūsų gyvenimo aprašymo laukiame el. paštu atrankos@le.lt.

Šiuo metu ieškome:


Neradote tinkamo?

Jeigu neradote sau tinkamo darbo skelbimo iš mūsų siūlomų pozicijų, siūlome pasidomėti karjeros galimybėmis kitose „Lietuvos energijos“ grupės įmonėse.

Susipažinkite su „Lietuvos energijos“ grupe

LE knyga

„LE knyga“ - tai „Lietuvos energijos“ grupės darbuotojo gidas, kuris turėtų tapti darbo stalo knyga – ir naujokui, ir patyrusiam, ir senbuviui.

Į 70 puslapių darbuotojo gidą sutilpo tai, kas mums svarbiausia: kas esame, kokie mūsų tikslai, kaip valdoma ir veikia grupė, kokie jos santykiai su darbuotojais, aplinka bei visuomene. Naujokui „LE knyga“ turėtų tapti nepamainomu pagalbininku pirmaisiais darbo mėnesiais, kai naujoje erdvėje tenka naviguoti pačiam, o nuolat įkyrėti kolegoms nesinori. Visiems kitiems darbuotojams tai bus informacijos šaltinis – vieta, kur visada rasi nuorodą, o gal net ir išsamų atsakymą, į tau kilusį klausimą.