Apie mus

„Lietuvos energijos tiekimas“ (buvęs „Lietuvos dujų tiekimas”) – gamtinių dujų ir elektros energijos tiekimo įmonė, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei.

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“, grynindama veiklas ir siekdama sukurti stiprią ir tvarią komercinę organizaciją, 2018 metų spalio 1 dieną elektros energijos tiekimo gyventojams veiklą atskyrė nuo jos valdomo „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) ir perdavė kitai grupės įmonei – iki spalio 1 dienos gamtines dujas gyventojams ir verslui tiekusiai bendrovei „Lietuvos dujų tiekimas“ (LDT). Nuo spalio 1 dienos ši elektros ir dujų tiekimo gyventojams veiklas apimanti bendrovė tapo „Lietuvos energijos tiekimu“.

Išgryninus skirstymo infrastruktūros operatoriaus veiklas ir vienoje bendrovėje sukoncentravus energijos tiekimo veiklas, buvo sukurtos sąlygos optimizuoti procesus ir sukurti papildomą naudą klientams, kadangi tiek gamtinių dujų klausimais, tiek elektros energijos klausimais jie gali kreiptis į vieną įmonę - „Lietuvos energijos tiekimą“.

Pagrindinės įmonės veiklos

Pagrindinės mūsų veiklos – gamtinių dujų importas, elektros energijos ir gamtinių dujų pardavimas klientams. Tiekiame dujas įmonėms, viešojo sektoriaus institucijoms ir gyventojams, patenkindami daugiau nei 560 tūkst. klientų energijos poreikius. Nuo spalio 1 dienos mūsų klientų ratą papildė ir daugiau nei 1,6 mln. buitinių elektros energijos vartotojų bei juridiniai asmenys, kurie už elektros energiją moka visuomeniniu tarifu.

Klientams galime pasiūlyti patrauklias kainas ir užtikrinti nenutrūkstamą dujų bei elektros energijos tiekimą. Esame patikimas ir vienintelis gamtinių dujų tiekėjas Baltijos regione, laikantis reikšmingas dujų atsargas saugykloje Latvijoje ir dujas importuojantis iš kelių šaltinių – dujotiekiais ir per suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą. 2017 metais tuometinis „Lietuvos dujų tiekimas“ gamtines dujas importavo iš 4 tarptautinių tiekėjų, tarp jų ir - SGD iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Iki 2018 spalio 1 dienos „Lietuvos energijos tiekimas“ buvo „Lietuvos dujų tiekimas“

„Lietuvos dujų tiekimas“ skaičiais (2017 m.):

  • Darbuotojų skaičius: 32 (2017 gruodžio 31 d.)
  • Pajamos: 239,9 mln. Eur
  • Veiklos sąnaudos: 4,4 mln. Eur
  • EBITDA (koreguotas): 13,3 mln. Eur
  • Grynasis pelnas: 7,6 mln. Eur
  • Visas turtas: 85,6 mln. Eur

2017 metų UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ metinės finansinės ataskaitos
„Lietuvos dujų tiekimas“ 2017 m. gruodžio 31 d. turėjo akcijų šiose įmonėse:

  • 0,91 proc. UAB „Technologijų ir inovacijų centras“ (Lietuva, „Lietuvos energijos“ grupės įmonė) akcinio kapitalo. Pagrindinė įmonės veiklos šalis – Lietuva. Įmonė teikia informacinių technologijų ir telekomunikacijų bei kitas paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms. Daugiau informacijos apie įmonę: etic.lt.
  • 3,75 proc. UAB „Verslo aptarnavimo centras“ (Lietuva, „Lietuvos energijos“ grupės įmonė) akcinio kapitalo. Pagrindinė įmonės veiklos šalis – Lietuva. Įmonė teikia klientų aptarnavimo, viešųjų pirkimų organizavimo ir vykdymo, apskaitos ir personalo administravimo paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms. Daugiau informacijos apie įmonę: vac.le.lt.
  • Bendrovė neturėjo dukterinių įmonių, filialų
  • 2017 m. birželio mėn. bendrovė įsteigė nuolatinę buveinę Latvijoje

Mūsų rekvizitai:

UAB „Lietuvos energijos tiekimas“
Žvejų g. 14, LT-09310 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 303383884
PVM mokėtojo kodas: LT100008860617
ACER kodas: A00012948.LT
EIC kodas: 23X--160330-UT-L

EIK kodas – 41XLTENTIEK—01L